Banketinė salė

Pradžia > Banketinė salė

Banketai, furšetai

Banketinė salė Melnragėje

Banketai, kavinėje “Takobaras” pasižymi jaukia aplinka, aukšto lygio aptarnavimu, skaniu maistu ir prieinamomis kainomis. Mūsų banketinė salė yra įsikūrusi antrame pastato aukšte su atskiru įėjimu. Tai puiki vieta jubiliejams, vaikų vakarėliams, verslo renginiams, konferencijoms, vestuvėms, gedulingiems pietums ar kitiems renginiams. Švęskite gimtadienius, vestuves, šeimos šventes.

Jūsų patogumui įrengta mini virtuvėlė, yra balkonas. Mūsų virtuvės profesionalai sudarys Jūsų lūkesčius ir galimybes atitiksiantį valgiaraštį, šventės metu pasirūpinsime kokybišku bei maloniu aptarnavimu.

Galite išsinuomoti tik salę arba salę su visomis paslaugomis, aptarnavimu ir maitinimu.

Melnragėje įsikūręs  “Takobaras” (šalia Klaipėdos miesto centras) turi banketinę salę, skirta įvairiems pobūviams, konferencijoms, vestuvėms, jubiliejams, gedulingiems ir kt.

Patogus privažiavimas, netoli automobilių stovėjimo aikštelė.

Salėje telpa iki 25 žmonių.

Atskiras įėjimas.

Kondicionierius.

Audio ir video aparatūra.

Viskas Jūsų šventei

Nesvarbu ar tai krikštynos, vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, pirmoji komunija, vaikų šventė ar įmonės vakarėlis – viskas apgalvota iki smulkmenų ir tik aukščiausios kokybės!

Jūsų pageidavimu pasirūpinsime ne tik vaišių stalu, bet ir salės dekoravimu – papuošime Jūsų šventę ne tik apetitą žadinančiais patiekalais, o ir įvairiomis dekoro detalėmis, pagyvinsiančiomis šventės nuotaiką.

takobaras-4

Vietoje yra kavinė ir nakvynė

Pirmajame aukšte įrengta kavinė, kurioje svečiai galės pasivaišinti kava, arbata bei desertais, o prireikus – ir pernakvoti.

Takobaras yra puikus restoranas, kavinė ir baras, kuriame siūlomi puikūs patiekalai ir išskirtiniai gėrimai.

Nuotraukų galerija

Patalpos iš arčiau

Pokylių salė pritaikyta bet kokiai progai

Erdvi pokylių salė, kurioje gali tilpti iki 25 žmonių. Iš jos tiesiogiai patenkama į kavinę, kuriame mūsų darbuotojai mielai pateiks jums kavos, arbatos, užkandžių ar papildys norimų gėrimų.