Apie mus

Pradžia > Apie mus

Restoranas Melnragėje

Kavinė prie jūros Klaipėdoje

Ieškote puikios vietos pavalgyti Klaipėdoje? Apsilankykite „Tako baras” kavinėje. Mes esame įsikūrę netoli jūros, garsiajame Melnrages paplūdimyje. 

Mūsų kavinėje gardžiu maistu mėgaujasi tiek vietiniai gyventojai, tiek svečiai iš užsienio. 

Daug dėmesio skiriama šviežiems, vietiniams ingredientams, todėl tikrai patiks kiekvienas apsilankymas!

Mūsų privalumai

Kodėl rinktis mus?

Skanu

Nesvarbu, ar norite lengvų pusryčių, sočių pietų, ar skanios vakarienės – kiekvienas ras kažką sau. Turime platų vynų, alaus, kokteilių ir stipriųjų gėrimų pasirinkimą.

Kokybiška

Mūsų meniu sudarytas atsižvelgiant į aukščiausios kokybės ingredientus. Kai tik įmanoma, naudojame vietinius produktus, kad sukurtume aromatingus ir šviežius patiekalus

Unikalu

Kavinėje pateikiame išskirtinius mūsų restorano patiekalus. Dažnai siūlome žuvies, jūros gėrybių ir vegetariškus patiekalus, kurie yra  pagaminti iš šviežiausių sezoninių produktų arba vietinio žvejo dienos laimikio.

Kavinė dirba kiekvieną dieną

Darbo valandos: dirbame kiekvieną dieną nuo 10 iki 24 val. vasaros metu, žiemą dirbame nuo 11 iki 22 val

Siūlome įvairių gėrimų, įskaitant kavą, arbatą ir limonadą, taip pat pusryčių, pietų ir vakarienės patiekalų. Mūsų meniu yra gausus lietinių blynelių pasirinkimas.

Mūsų padėka JUMS

Ačiū labai!

„Takobaras” kartu dirba nuo 2005 m.  Naudodamiesi proga, artėjant 18-osioms mūsų veiklos metinėms, norėtume padėkoti visiems savo klientams už ilgametę paramą.

Nesvarbu, ar atvykstate dėl nuostabių vaizdų, ar norėtumėte pasimėgauti gardžiu vynu terasoje, ar pasidalyti  jūros gėrybių , mėsos ar vegetarišku patiekalu, mes mielai jus priimsime. Kad ir kokia būtų jūsų atvykimo priežastis, džiaugiamės, kad esate čia.

Apie mūsų kavinę Melnragėje

Esame įsikūrę Melnragėje, itin patogioje vietoje, vos 200 m iki smėlėto Baltijos jūros paplūdimio. Mūsų restoranas garsėja mūsų europietiška virtuve. 

Melnragė jau seniai yra pamėgta turistų, kurie plūsta į smėlėtą paplūdimį atostogauti jau nuo 1946. Nors lankytojų čia yra mažiau nei Palangoje, tačiau ši vieta vis dar yra populiari poilsio vieta.

„Tako baras" kavinės privalumai

Jei ieškote puikios vietos atsipalaiduoti prie puodelio skanios kavos ir maisto, „Tako baras” yra puiki vieta. Mūsų draugiškas personalas mielai jums patieks įvairių skanių patiekalų, kuriais galėsite mėgautis šiltoje aplinkoje.

NEMOKAMAS WI-FI

Čia veikia nemokamas belaidis internetas, todėl galite dirbti gryname lauke ar tiesiog panaršyti internete.

Į KAVINĘ ĮLEIDŽIAME AUGINTINIUS 

Jūs ir jūsų augintinis galėsite pailsėti ir tuo pat metu skaniai pavalgyti.

PUSRYČIAI PRIE JŪROS

Teikiame pusryčius, kavą, vietoje gaminamus desertus, pietus ir vakarienę. Pusryčiai patiekiami nuo 10:00 iki 13 val.

Jūros gėrybės

Šviežias jūros maistas

Džiaugiamės, kad galime gauti geriausius vietinius ingredientus, iš kurių gaminame skanius ir vizualiai patrauklius patiekalus. Mūsų meniu sudarytas taip, kad atskleistų nuostabius mums prieinamus produktus.

Tikimės, kad jums patiks pas mus praleistas laikas, nesvarbu, ar einate pas mus kavos ir pyrago, pusryčių, pietų ar vakarienės. 

Jūros gėrybių patiekalų gausa nustebins kiekvieną  (juk esame įsikūrę prie pat vandens). Mūsų dūminė lašiša  – tikra pokalbių pradžia, o pasirinkę žvejo kepsnį, iškeptą iki tobulumo, tikrai nesuklysite.  Jei ieškote ko nors lengvesnio, mūsų midijos grietinėlės-vyno padaže yra puikus pasirinkimas.

Nepamirštamas poilsis prie jūros Klaipėdoje

Klaipėdos pakrantės skalaujamos žaižaruojančių jūros bangų, dvelkiančios ramybe ir gaivinančiu pajūrio vėjeliu – atostogos, kurių nusipelnėte.